Geplaatst op

Een groep medewerkers van Servatius bezocht eind maart maar liefst 75 bewoners die al 25 jaar huren bij Servatius (op hetzelfde adres). Dit doen we ieder jaar in Maastricht en Eijsden. Deze keer hebben we voor het eerst ook drie adressen in Berg en Terblijt bezocht. 

Onze bewoners willen we graag in het zonnetje zetten, zeker als ze al zo lang klant bij ons zijn. Vaak huren ze al veel langer dan 25 jaar bij ons, maar hebben ze op verschillende adressen gewoond. 

Als dank je wel kregen ze een cadeaubon van een supermarkt in de buurt. Een cadeau dat iedereen goed kan gebruiken. 

Het cadeautje en ons bezoekje werden gewaardeerd. Bewoners waren blij verrast en soms zelfs geëmotioneerd. Soms zijn ze zich er niet van bewust dat ze al zo lang klant bij ons zijn. Anderen weten nog precies de ingangsdatum van het contract.  

Aan de deur ontstaan mooie gesprekken over wat men allemaal heeft meegemaakt, hoe graag ze er wonen en er worden vragen gesteld…nu jullie er toch zijn. Fijn te horen dat veel bewoners tevreden zijn.  

Daar waar bewoners niet thuis waren, hebben we het pakketje in de brievenbus gestopt. 

Leuk om dit te mogen doen en mooi om mensen blij te maken en te verrassen.  Op naar de volgende 25 jaar! Nog veel woonplezier.

Deel dit nieuws

Overig nieuws