Geplaatst op

Vandaag hebben bewoners van de Bazuinstraat samen met de Bewonerskrachten van Caberg de handen uit de mouwen gestoken tijdens een flinke opschoonactie. De bewonerskrachten Wittevrouwenveld hebben deze dag hun ervaringen gedeeld met team Caberg.

Deze straatbrede aanpak in samenwerking met Trajekt, Gemeente Maastricht, Politie, Handhaving en Servatius heeft een gemeenschappelijk doel: de veiligheid en leefbaarheid in de straat verbeteren. Daarnaast is deze actie ook een ingezonden wijkwens die nu al voor een gedeelte in vervulling gaat. Door deze actie kunnen bewoners weer genieten van hun opgeruimde voor- en achtertuin. 

Er komt ook een vervolg, namelijk een plantenactie van het Oranjefonds in samenwerking met Trajekt. Wordt vervolgd…

Deel dit nieuws

Overig nieuws

Huurbevriezing gaat niet door

Woonminister Keijzer heeft het wetsvoorstel voor huurbevriezing ingetrokken. Dat bekent dat de huren voor sociale woningbouw in 2025 en 2026 toch worden aangepast.
Lees meer

Nieuwe wooninitiatieven helpen bij het vinden van een passende woning

Het te kort aan woningen in Limburg vraagt om een gezamenlijke aanpak. Alleen bouwen is niet genoeg – ook het slimmer benutten van bestaande woningen is hard nodig. Maasvallei, Servatius en Woonpunt introduceren daarom gezamenlijk twee nieuwe initiatieven die bijdragen aan een betere doorstroming en optimaal gebruik van bestaande woonruimte: de doorstoom naar levensloopbestendige woningen en hospitaverhuur.
Lees meer

We zijn begonnen! 🏗️🏡

Op het terrein waar ooit het prestigieuze Mosa Porselein zijn meesterwerken creëerde, ontstaat nu een nieuwe buurt: Mosaïek Wyckerpoort. Op deze plek waar historie en toekomst samen komen worden 245 nieuwe woningen gebouwd. Vandaag, vrijdag 21 februari, werd samen met Johan Pas en Frans Bastiaens de eerste impressie op het bouwbord onthuld die de ambitie voor het nieuwe stukje Wyckerpoort schetst. "De nieuwe buurt Mosaïek wordt echt onderdeel van Wyckerpoort. Dit doen wij niet alleen door in het ontwerp van zowel de openbare ruimte als de woningen rekening te houden met de verschillende doelgroepen maar ook door een verschillend aanbod in koop- en sociale huurwoningen aan te bieden." zegt Leon Breukers Naar verwachting starten de eerste bouwwerkzaamheden eind dit jaar. Op de hoogte blijven over de voortgang van het project? Schrijf u dan nu in voor de nieuwsbrief via de website: www.mosaiek-wyckerpoort.nl.
Lees meer