Aantrekkelijkste werkgever van Zuid-Limburg
Wij zijn trots dat wij ons de aantrekkelijkste werkgever van Zuid-Limburg mogen noemen! Ook hebben wij de Insta Challenge gewonnen.
Lees meer
Heugelijk nieuws! Van Wijnen Sittard en Servatius ondertekenden vrijdag 3 december de aannemingsovereenkomst voor nieuwbouw in Blauwdorp (Mariaberg). Van Wijnen gaat in opdracht van Servatius 135 appartementen, twee woon-werk-woningen en een maatschappelijke ruimte realiseren. Medio december starten de graafwerkzaamheden.
Lees meer informatie over de appartementen, voortgang van de bouw, etc. op www.servatius.nl/projecten?type=nieuwbouw.
Blauwdorp ziet er straks geheel anders uit met de komst van de nieuwbouwappartementen. Ook de aanleg van een buurtpark en de Blauwe Loper (langzame verkeersverbinding tussen Trichterveld-Mariaberg-Blauwdorp onderling en met de stad) zorgt voor een transformatie van de buurt.